Artykuł sponsorowany

Gdzie kupować akcesoria meblowe?

Gdzie kupować akcesoria meblowe?

Meble na wymiar były kiedyś rzadkością, jednak rozwój rynku meblarskiego oraz większa dostępność materiałów sprawiły, że są one projektowane bezpośrednio pod zamówienia indywidualnych Klientów. Niezwykłą zaletą takich mebli jest dużo większa funkcjonalność, poprawa komfortu pracy czy ułatwienie segregacji produktów. Podpowiadamy, jakie akcesoria meblowe są najchętniej wybierane i gdzie najlepiej je zakupić?

Akcesoria meblowe, czyli co?

Pod tym pojęciem kryją się głównie akcesoria do wyposażenia szafek, np. kosze cargo, kosze na śmieci, organizery, a także prowadnice meblowe, systemy drzwi przesuwnych, uchwyty, zamki, zawiasy, elementy szuflad czy nóżki. Są to takie elementy, które mają ułatwić nam segregację produktów i poprawić funkcjonalność. Rzeczy z czasem przybywa, czy to w kuchni, spiżarni lub w garderobie. Kupujemy coraz to nowe przyprawy, noże, zastawę, małe sprzęty agd, ubrania, buty i inne przedmioty, które zajmują dużo przestrzeni. Dlatego warto pomyśleć, jak można zorganizować dostępną przestrzeń. Dobrze dobrane szafki oraz współczesne metody przechowywania pomogą nam go zachować. Wystarczy na przykład zakupić akcesoria meblowe do szafek kuchennych. Mowa tutaj m.in. o koszach cargo, które poruszają się na prowadnicach, dzięki czemu możliwe jest chowanie i wysuwanie ich z szafki, bez konieczności schylania się i szukania w głębi mąki, cukru czy odpowiedniej przyprawy.

Kosze cargo należą do akcesoriów meblowych, które idealnie sprawdzają się w przypadku szafek wąskich, wysokich czy narożnikowych. Pozwalają na lepsze wykorzystanie miejsca w szafkach i szufladach.  Dodatkowo posiadają opcję cichego domykania się. Prowadnice natomiast to niezawodny sposób na wygodne otwieranie szuflady w kuchni, garderobie, spiżarni czy sypialni.  Zapewniają one łatwy i szybki dostęp do zawartości szuflady, bez konieczności użycia siły. Uchwyty to również praktyczne akcesorium, które nie tylko usprawni otwieranie szuflad, drzwiczek oraz szaf, ale także nada meblom nowy wygląd. Mimo że wiele akcesoriów meblowych nie jest widoczna na pierwszy rzut oka, to są one konieczne do prawidłowego funkcjonowania mebli i mają olbrzymi wpływ na komfort korzystania z umeblowania.

Gdzie warto kupić akcesoria meblowe?

W akcesoria meblowe zaopatrują się wszyscy, dla których elegancja oraz estetyka znaczą tyle samo, co funkcjonalność i praktyczność. Specjalista z firmy Inoxa Industrie z Kalwarii Zebrzydowskiej, która jest producentem akcesoriów meblowych do kuchni zauważa, że:

wszelkie akcesoria, tj. kosze cargo, pojemniki na śmieci, prowadnice, uchwyty i inne elementy wyposażenia szafek czy szuflad, możemy zakupić online bez wychodzenia z domu lub w sklepach stacjonarnych. Posiadamy szeroko rozbudowany magazyn, który gwarantuje szybką dostawę akcesoriów meblowych na terenie całej Polski.

Plusem wizyty w sklepie stacjonarnym jest na pewno możliwość dokładnego obejrzenia produktów z bliska. Jeżeli okaże się, że mamy problem z doborem odpowiednich akcesoriów, warto skorzystać z doradztwa w zakresie wyboru produktu oraz jego montażu. Poszukując sprawdzonego dostawcy akcesoriów meblowych, zawsze zapoznajmy się z ofertą kilku przedsiębiorstw, co pozwoli wybrać nam najlepiej.

form success Dziękujemy za ocenę artykułu

form error Błąd - akcja została wstrzymana

Polecane firmy