Artykuł sponsorowany

Doładowanie konta wypada z głowy? Wypróbuj Autodoładowanie w Orange

Doładowanie konta wypada z głowy? Wypróbuj Autodoładowanie w Orange

„Połączenie nie zostało zrealizowane – brak środków na koncie” – jeśli ten lub podobny komunikat znasz już niemal na pamięć, to funkcja Autodoładowanie w Orange może ułatwić Ci życie! Każdemu co jakiś czas zdarza się zapomnieć zasilić kontro telefoniczne, przez co nagle zostaje bez internetu, SMS-ów i połączeń. Jak na złość dzieje się to zwykle w najmniej odpowiednim momencie, np. kiedy chcesz kupić bilet autobusowy w apce, kontroler zbliża się do Twojego miejsca, a telefon nie łączy się z netem. Na czym polega usługa Autodoładowanie? Jak doładować konto w Orange tak, by ją uruchomić? Odpowiadamy!

Autodoładowanie w Orange – co to jest?

Autodoładowanie w Orange działa na zasadzie subskrypcji. Usługa automatycznie pobiera pieniądze z podpiętej karty płatniczej i przekazuje je na konto telefoniczne, gdy stan jego środków spadnie poniżej określonej przez Ciebie wartości. Jeśli zatem założysz, że zawsze musisz mieć na koncie minimum 5 zł i wskażesz tę kwotę jako minimalną w usłudze Autodoładowanie Orange, to zostanie ono doładowane, gdy tylko zostanie Ci na nim mniej niż 5 zł. Dzięki temu nie musisz pamiętać o tym, by zasilić swoje konto w telefonie i unikniesz jego nagłego zablokowania. Raz włączona usługa będzie działała dopóty, dopóki sam jej nie wyłączysz.

Usługa nie jest zobowiązująca, czyli w każdej chwili możesz z niej zrezygnować albo zmienić wysokość miesięcznego doładowania na wyższe lub niższe. Co istotne, Autodoładowanie jest w stu procentach bezpieczne. Dane Twojej karty nie są nikomu przekazywane, a kwotę doładowania ustalasz Ty i oczywiście dokładnie tyle pieniędzy jest pobieranych z Twojej karty płatniczej; ani mniej, ani więcej. A jak po raz pierwszy doładować konto w Orange z tą funkcją?

Jak doładować konto w Orange, żeby włączyć usługę Autodoładowanie?

  • Włączenie usługi Autodoładowanie Orange zajmie Ci maksymalnie kilka minut. Potrzebny będzie tylko smartfon lub inny sprzęt z dostępem do internetu oraz dane Twojej karty płatniczej. By uruchomić automatyczne doładowania konta w Orange, trzeba wykonać poniższe kroki:

  • Wejdź na stronę doladowania.orange.pl.

  • Zaloguj się do swojego konta Orange.

  • Wybierz opcję Autodoładowanie.

  • Podaj numer telefonu, do którego ma zostać przypisania usługa Autodoładowanie Orange.

  • Wybierz kwotę regularnego doładowywania Twojego konta.

  • Wybierz minimalny stan konta, czyli kwotę, poniżej której zostanie automatycznie doładowane.

  • Dodaj kartę płatniczą, z której środki mają być pobierane i zapisz ją w swoim koncie Orange.

  • Gotowe! Od tego momentu Twoje konto telefoniczne będzie automatycznie zasilane środkami od razu, gdy jego stan spadnie poniżej wskazanej przez Ciebie kwoty. Włączając Autodoładowanie, nie musisz od razu doładowywać telefonu i nic nie płacisz za uruchomienie usługi.

form success Dziękujemy za ocenę artykułu

form error Błąd - akcja została wstrzymana

Polecane firmy