Artykuł sponsorowany

Dodatki w stylu etnicznym. Gdzie się sprawdzą?

Dodatki w stylu etnicznym. Gdzie się sprawdzą?

Naturalność i swoboda stylu boho ceniona jest nie tylko na światowych wybiegach, ale też w aranżacji mieszkań. Oryginalne meble wykonane z naturalnych materiałów, miękkie dywany, przytulne poduszki – to jedne z wielu elementów, za sprawą których wprowadzisz do wnętrza styl boho. Sprawdź, jakie dodatki do domu wybrać, by stworzyć wyjątkowe, naturalne i pełne uroku miejsce, do którego będziesz wracać z przyjemnością każdego dnia!

Styl boho we wnętrzu – czym się charakteryzuje?

Nazwa boho pochodzi od słowa „bohema” (z języka francuskiego la boheme), oznaczającego cyganerię artystyczną, będącą określeniem dla środowiska artystycznego, którego członkowie spędzali czas na wspólnym tworzeniu i zabawach. Członkowie środowiska cyganerii artystycznej, cenili nade wszystko swobodę, wolność i niezależność, odrzucając jednocześnie wszelkie normy społeczne i konwenanse. Styl boho charakteryzuje się więc lekkością, naturalnością, swobodą.

Co wyróżnia wnętrze w stylu boho?:

  • naturalne materiały: bawełna, rattan, len, wełna, stare drewno,
  • naturalne kolory – najczęściej barwy ziemi: biel, żółć, zieleń, beż, brąz, pomarańcz,
  • przytulność i wygoda,
  • dodatki nawiązujące do Orientu i Afryki.

Szeroki wybór rozmaitych dodatków etnicznych, dzięki którym z powodzeniem stworzysz wyjątkowe wnętrze w stylu boho, znajdziesz w sklepie internetowym Belldeco Home, oferującym stylowe dodatki do domu.

Etniczne dodatki do domu – to z nimi stworzysz wnętrze w stylu boho!

Wnętrza w stylu boho są przytulne, naturalne i wygodne. Jeśli chcesz stworzyć pełne niepowtarzalnego uroku, mieszkanie w stylu boho, postaw na oryginalne meble i dodatki. Jutowa ława na drewnianych nogach, miękki, ręcznie tkany dywan wykonany z naturalnych materiałów, takich jak trawa morska i bawełna, przytulne poduszki podłogowe – z nimi nadasz wnętrzu niebanalnego charakteru, ciepła i przytulności. Wśród dekoracji w stylu boho, których nie może zabraknąć w Twoim domu, jest także lampa z wzorzystym abażurem (najchętniej w afrykański wzór), dzięki której nadasz wnętrzu przytulności i intymności.

Styl boho we wnętrzu to także różnego rodzaju rośliny i kwiaty, które doskonale prezentować się będą w donicach ceramicznych, do złudzenia przypominających wiklinowe, jednak znacznie od niej trwalszych.

Bez wątpienia, do dodatków etnicznych, dodających wnętrzom charakteru, wprowadzających powiew delikatności i świeżości, należą dzwonki wietrzne z masy perłowej. To niezwykle klimatyczna dekoracja, która przy delikatnym poruszeniu wydaje kojący dźwięk.

form success Dziękujemy za ocenę artykułu

form error Błąd - akcja została wstrzymana

Polecane firmy