Artykuł sponsorowany

Czym jest i czemu służy detoksykacja organizmu?

Czym jest i czemu służy detoksykacja organizmu?

Ludzie na przestrzeni wieków zawsze korzystali z różnych metod oczyszczania organizmu.

Niestety, żaden z tradycyjnych sposobów detoksykacji nie jest w stanie usunąć takiego nadmiaru i tak wielu rodzajów nowych toksyn, z którymi styka się współczesny człowiek. Nie istnieje też jeden, uniwersalny schemat oczyszczania, który sprawdzi się u każdego.

Każdego dnia jesteśmy narażeni na działanie olbrzymiej ilości toksyn. Przyjmujemy je wraz z pokarmem, powietrzem, a nawet przez skórę i błony śluzowe. Rezultatów ich działania nie widać od razu. Jednak stopniowo kumulując się w organizmie, mają wpływ na spadek odporności oraz gorsze samopoczucie fizyczne i psychiczne.

Detoksykacja organizmu, czyli oczyszczanie ciała z toksyn różnego typu, to sposób na poprawę zdrowia i samopoczucia, ale także element szerszej profilaktyki zdrowotnej.

Regularna, właściwie zaplanowana detoksykacja pomaga uchronić się przed chorobami cywilizacyjnymi oraz pozwala żyć dłużej, w dobrej kondycji fizycznej i umysłowej.

Proces detoksykacji – aby był skuteczny - powinien być opracowywany indywidualnie, najlepiej na podstawie testu biorezonansowego, który sprawdza obciążenia organizmu toksynami każdego typu. Dzięki temu wiemy: co usuwać i  które narządy oczyszczać.

Dlatego pierwszym i niezbędnym etapem rozpoczęcia kuracji oczyszczającej w Podlaskim Centrum Promocji Zdrowia MagMed jest wykonanie kompleksowego testu biorezonansowego (test Volla, Vega Test), który wykrywa nie tylko rodzaje zatruwających organizm toksyn i dokładne miejsca ich kumulacji, ale też obciążenia pasożytnicze, mikrobiologiczne oraz alergie i nietolerancje pokarmowe, a nawet niedobory składników odżywczych czy enzymów trawiennych.

Na podstawie wyników testu biorezonansowego specjalista opracowuje zindywidualizowany plan detoksykacji, usuwający tylko te patogeny i toksyny, które zostały wykryte i to dokładnie z tych narządów, które są nimi obciążone.

Skuteczne oczyszczanie organizmu wymaga stosowania odpowiednio dobranych nowoczesnych preparatów bioinformacyjnych MARION, mieszanek ziołowych, ale też suplementacji niedoborowych składników odżywczych oraz indywidualnie opracowanej diety.  Klienci ośrodka biorezonansu MagMed w Białymstoku mogą liczyć na wsparcie specjalisty na każdym etapie oczyszczania organizmu.

form success Dziękujemy za ocenę artykułu

form error Błąd - akcja została wstrzymana

Polecane firmy