Artykuł sponsorowany

Akcesoria do sprzętu Apple. Przegląd dostępnych rozwiązań

Akcesoria do sprzętu Apple. Przegląd dostępnych rozwiązań
Apple jest jedną z największych amerykańskich korporacji komputerowych i technologicznych. Śmiało można powiedzieć, że gdyby nie firma z „nadgryzionym jabłkiem”, nie byłoby tak inteligentnych i zaawansowanych smartfonów oraz komputerów. Sprzęt od Apple, choć nie należy do najtańszych, od kilkudziesięciu lat jest uważany za doskonale zaprojektowany i niezawodny. Jakie są dostępne na rynku akcesoria do sprzętu Apple? Sprawdź!

Akcesoria do Macbooków

Laptopy od Apple cieszą się nieustającą popularnością. To w nich jako pierwszych pojawiają się rozmaite innowacje.
K iedy gigant z Cupertino wprowadził w Macbookach, USB-C w sieci zawrzało. Był to milowy krok w prędkości przesyłu danych, jednak rynek zdawał się być zupełnie nieprzygotowany. Obecnie technologia USB-C jest stopniowo wprowadzana do innych urządzeń. – tłumaczy ekspert z serwisu Master.
Dzieje się to jednak powoli i często nie można obejść się bez odpowiednich przejściówek. Na szczęście na rynku pojawiło się sporo modeli adapterów, dzięki którym każdy posiadacz USB-C w Macbooku będzie mógł podłączyć do niego swoje starsze urządzenia. Innym wiodącym akcesorium od Apple od wielu lat jest udoskonalana wciąż Magic Mouse. Jest to mysz komputerowa, zaprojektowana z naciskiem na intuicyjną obsługę, korzystająca z algorytmów uczących się ruchów dłoni i mająca nietuzinkowy design. To zdecydowanie numer jeden wśród dostępnych akcesoriów do Macbooków.

iPhone – jakie akcesoria warto kupić?

Apple to nie tylko komputery. To firma, która jako pierwsza zaprezentowała smartfona w całości z dotykowym ekranem. Od tego czasu minęło już kilka ładnych lat i smartfony są teraz bardzo skomplikowanymi maszynami. Nieustannie na rynku telefonów liderem jest Apple. Wśród dostępnych akcesoriów do iPhone`a warto wyróżnić:
  • sygnowane pokrowce i etui,
  • folie ochronne i ładowarki,
  • AirPods – bezprzewodowe słuchawki o wysokiej jakości dźwięku,
  • adapter mini-jack (szczególnie polecany dla osób, które nie są zachwycone usunięciem gniazda minijack z najnowszych modeli),
  • ładowarki bezprzewodowe.
Na rynku akcesoriów do urządzeń Apple znajdują się to nie tylko firmowe i oryginalne produkty. W związku z wysoką ceną takich dodatków zewnętrzni producenci starają się tworzyć tańsze, ale równie skuteczne zamienniki. Niestety nie zawsze okazują się one w pełni kompatybilne z telefonami i komputerami od Apple. Zmieniająca się polityka firmy zdaje się wchodzić w trend dołączania do zakupu niezbędnych złącz, kabli i przejściówek. W efekcie tych działań może się okazać, zakup większości niezbędnych akcesoriów nie będzie już więcej konieczny. W zestawie bowiem znajdziemy wszystko to, co będzie nam do pomocne w korzystaniu z urządzenia.

form success Dziękujemy za ocenę artykułu

form error Błąd - akcja została wstrzymana

Polecane firmy