Artykuł sponsorowany

4 zalety hoteli z basenem

4 zalety hoteli z basenem

Hotel z basenem to mądry wybór – i to z co najmniej kilku powodów. Dzięki temu pozornie zwyczajne aktywności, na przykład wypoczynek w ośrodku, przy niesprzyjającej aurze na zewnątrz, jest bardzo atrakcyjny. W ten sposób można też zakosztować nieco wodnego szaleństwa, z dala od hałaśliwych i przeludnionych atrakcji wodnych regionu. Jakie jeszcze są zalety takiego rozwiązania?

  • Relaks na miejscu

Nie musisz wychodzić z budynku, by atrakcyjnie i relaksująco spędzić czas na urlopie. Oczywiście zwiedzanie ciekawych lokacji poza hotelem jest zawsze wskazane, ale czasem po prostu nie ma się ochoty wyściubiać nosa poza komfortową przestrzeń, w której się wypoczywa. Właśnie dlatego basen w hotelu stanowi kompromisowe rozwiązanie między odpoczynkiem na miejscu a poszukiwaniem atrakcji na zewnątrz.

Pomyśl tylko: bez stresu i zbędnych przygotowań udajesz się na basen prosto z pokoju hotelowego. A potem, nawet bez czasochłonnego suszenia włosów, udajesz się z powrotem „do siebie”. Dla niektórych jest to wizja idealna i wcale nie trzeba się temu dziwić. W ten sposób można się wyciszyć i miło spędzić czas, zamiast siedzieć na łóżku przed telewizorem.

  • Możliwość skorzystania z atrakcji dodatkowych

Hotelowa strefa Wellness z basenem to przestrzeń, która całościowo oddziałuje na ciało i umysł. Najbardziej rekomendowane miejsca noclegowe wyposażone są nie tylko w standardowy zbiornik wodny, ale także w jacuzzi, grotę solną oraz sauny. A jeśli dodatkowo goście mogą się zrelaksować na leżakach i zakosztować przyjemności z masażu biczami wodnymi, to już w ogóle cudownie.

Wizyty w hotelowej strefie basenowej będą też owocne dla miłośników sportu. Przykładowo w hotelu SPA&BUSINESS**** Uroczysko w Kielcach na gości czeka świetnie wyposażona, bezpłatna sala fitness. Chętni mogą również skorzystać z zajęć aerobiku wodnego.

  • Doskonałe rozwiązanie poza sezonem

Niekiedy jest tak, że pracownicy mniejszych firm muszą dostosowywać się do mało sprzyjających planów urlopowych. Niektórym wakacje przypadają poza sezonem, na przykład późną jesienią lub zimą. W takich przypadkach hotel z basenem stanowi wyjątkowo atrakcyjną alternatywę dla letnich, otwartych kurortów.

W basenie na terenie takiego ośrodka można się zrelaksować praktycznie o każdej porze dnia, a nawet późnym wieczorem (zazwyczaj do 22.00). To Ty decydujesz więc, jakie godziny poświęcisz na relaks nad wodą, a jakie na zwiedzanie.

Spraw, by Twój urlop nie był jedynie mentalnym oderwaniem się od pracy, ale również przyjemnością i relaksem dla ciała.

  • Ucieczka od hałaśliwych wodnych atrakcji regionu

Lubisz baseny i aquaparki, ale już niekoniecznie tłumy turystów? Hotele z basenem z reguły są mniej oblężone od standardowych, rozreklamowanych atrakcji wodnych.

Dotyczy to zwłaszcza okresów wyjazdowych i weekendów, gdy praktycznie każdy większy obiekt tego typu jest zapełniony po brzegi. W takim rozrachunku hotel z basenem staje się niemalże zaciszną oazą.

form success Dziękujemy za ocenę artykułu

form error Błąd - akcja została wstrzymana

Polecane firmy