Tablica citylight

Podświetlane tablice miejskie sposobem na skuteczne dotarcie do klienta

Reklama, która się wyróżnia

Przestrzeń miejska jest przesycona różnego rodzaju przekazami reklamowymi. Każdy, kto prowadzi jakiś biznes lub organizuje wydarzenie kulturalne, chce, by informacja o jego działalności dotarła do potencjalnych klientów. Przez to reklam w mieście jest tak wiele, że przestajemy na nie zwracać uwagę. Nawet dobrze zaprojektowany plakat czy logo nie przyciągną wzroku, jeśli tuż obok mamy dziesiątki innych komunikatów reklamowych. Mieszkańcy miast z czasem uodparniają się na taki przekaz, bo przecież nie da się czytać każdej reklamy z uwagą. Na szczęście, jest kilka sposobów na to, by wyrwać się z reklamowej szarej masy i przyciągnąć wzrok potencjalnych klientów. Najprostszy sposób to wykorzystanie świateł – czyli reklamy z podświetleniem, które wykonuje firma TechgrafQ.

Czym są citylights rolepostery?

Citylights to podświetlane tablice reklamowe, które spotkamy w większości dużych miast. Takie reklamy cieszą się dużą popularnością i są skuteczne. Dlatego też citylights są najpopularniejszą formą reklamy outdoorowej. Podświetlane tablice pozwalają odpowiednio wyeksponować reklamę, od razu przyciągają wzrok i – co bardzo istotne – są wyraźne i czytelne nawet po zmroku. Przydaje się to zwłaszcza w sezonie jesienno-zimowym, kiedy ciemno robi się już o 16. Taka reklama pracuje na naszą firmę przez całą dobę.

Jak skutecznie stosować miejskie reklamy podświetlane?

Reklamy typu citylights zobaczyć możemy przede wszystkim w centrach miast – tam gdzie jest duże natężenie ruchu. Najczęściej umieszcza się je na przystankach komunikacji miejskiej, albo tam, gdzie wielu ludzi przemieszcza się pieszo – na deptakach. Tam taka reklama sprawdza się doskonale, nie jest to jednak jedyne zastosowanie podświetlanych tablic reklamowych. Dobrym pomysłem jest także stosowanie takich reklam wewnątrz budynków – na dworcach i lotniskach, ale także w centach handlowych, dużych biurowcach, a czasem także w instytucjach kultury, reklamy podświetlane zwracają uwagę i dobrze się prezentują.

Materiał partnera