wystawa-sklepowa

Oświetlenie na wystawę. Gdzie się w nie zaopatrzyć?

Wszelkiego rodzaju wystawy i targi branżowe służą prezentacji przedsiębiorstw oraz promocji świadczonych przez nie usług czy oferowanych towarów. Większość nowoczesnych firm doskonale zdaje sobie sprawę z roli, jaką dla kreowania wizerunku marki ma obecność na takich wydarzeniach. Jednak przygotowanie do eventu branżowego w odpowiedni sposób nie zawsze jest łatwe.

Organizacja stoiska wystawienniczego wymaga dużego nakładu pracy. Po pierwsze, trzeba  przygotować warstwę merytoryczną, a więc strategię prezentacji przedsiębiorstwa i oferty.  Do realizacji tego zadania potrzebna jest wiedza z zakresu marketingu i PR. Po drugie, konieczne jest skompletowanie zestawu mebli eventowych i innych niezbędnych sprzętów, w tym oświetlenia na wystawę.

Jak zbudować stoisko wystawiennicze?

Do stworzenia stoiska wystawienniczego potrzeby jest najpierw pomysł i projekt. Posiadając gotowy plan, trzeba znaleźć i zdobyć wszystkie niezbędne elementy wyposażenia. Rodzaj mebli eventowych i dodatkowego sprzętu RTV lub AGD uzależniony jest od typu prowadzonej działalności oraz pomysłu na prezentację.

Okazuje się, że zakup potrzebnego wyposażenia jest bardzo kosztowny. W sytuacji, gdy planujemy jednorazowy lub sporadyczny udział w targach, taka inwestycja jest nierentowna. O wiele bardziej opłacalnym rozwiązaniem jest skorzystanie z usług wypożyczalni mebli eventowych, w której znajdziemy wszystkie potrzebne rzeczy, od krzeseł i stołów, przez sprzęt cateringowy dla przedsiębiorstw gastronomicznych, po pełne wyposażenie techniczne, w tym właśnie oświetlenie.

Oświetlenie na wystawę

Oświetlenie stoiska wystawienniczego jest szalenie istotne. Za pomocą światła możemy kreować przestrzeń i akcentować najważniejsze z punktu widzenia projektu elementy. Same oprawy oświetleniowe bywają elementem dekoracyjnym, dlatego szukając lamp sufitowych czy ściennych, warto zwracać uwagę również na ich stylistykę – podpowiada nasz rozmówca z wypożyczalni MebloStrefa w Poznaniu.

Oferta wypożyczalni oświetlenia wystawowego jest obecnie bardzo szeroka, przy czym niemal wszystkie rozwiązania bazują na niezawodnej i oszczędnej technologii LED. W katalogach dobrych wypożyczalni można znaleźć zarówno niewielkie lampki ścienne, wiszące i stojące, kostki ledowe, jak również reflektory, ekspozycyjne ściany ledowe i podświetlane lady, wraz z osprzętem.

Zatem jeśli zależy ci na stworzeniu atrakcyjnego stoiska wystawowego, ale nie chcesz przeznaczać na ten cel zawrotnych kwot pieniężnych, rozejrzyj się za  dobrą wypożyczalnią oświetlenia ledowego i mebli eventowych w okolicy, w której działa twoje przedsiębiorstwo lub tam, gdzie mają odbyć się targi.

Materiał partnera